Переможці І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2019/2020 навчального року

[vc_row][vc_column][vc_column_text css_animation=»none»]

  1. Англійська мова

Учитель: Москаленко Тетяна Іванівна

I – місце, Нецора Данило; 9-Б клас

II – місце, Савельєв Кирило; 9-Б клас

Учитель: Костіна Тетяна Олексіївна

III – місце, Фідик Руслан; 8-А клас

  1. Інформатика

Учитель: Шевченко Олена Олександрівна

III – місце, Растегаєв Іван; 12-Б клас

  1. Інформаційні технології

Учитель: Шевченко Олена Олександрівна

I – місце, Шаровка Владислав; 9-В клас

II – місце, Нецора Данил; 9-Б клас

III – місце, Світличний Ярослав; 10-А

  1. Історія

Учитель: Орлов Андрій Валерійович

I – місце, Іржавська Юлія; 12-Б клас

II – місце, Діденко Сергій; 11-А клас

II – місце, Бубліченко Вікторія; 12-Б клас

Учитель: Родяхіна Тетяна Анатоліївна

I – місце, Савельєв Кирило, 9-Б клас

II – місце, Вовк Михайло; 9-Б клас

II – місце, Нецора Данило; 9-Б клас

Учитель: Лимар Валентина Андріївна

I – місце, Маринченко Кристина; 10-А клас

  1. Математика

Учитель: Мацкевич Ольга Дмитрівна

II – місце, Росинський Дмитро; 9-Б клас

III – місце, Савельєв Кирило; 9-Б клас

Учитель: Кулікова Вікторія Валентинівна

III – місце, Тільний Максим; 6-Б клас

III – місце, Бондаренко Костянтин; 6-Б клас

III – місце, Радченко Данило; 6-Б клас

  1. Правознавство

Учитель: Лимар Валентина Андріївна

II – місце, Маринченко Кристина; 10-А клас

Учитель: Орлов Андрій Валерійович

II – місце, Діденко Сергій; 11-А клас

Учитель: Родяхіна Тетяна Анатоліївна

I – місце, Савельєв Кирило; 9-Б клас

II – місце, Нецора Данило; 9-Б клас

  1. Фізика

Учитель: Ільченко Ольга Вячеславівна

II – місце, Кондін Іван; 7-А клас

II – місце, Шаровка Владислав; 9-В клас

III – місце, Росинський Дмитро; 9-А

III – місце, Фідик Руслан; 8-А клас

III – місце, Авраменко Даниіл; 7-А клас

  1. Хімія

Учитель: Петренко Ганна Вікторівна

II – місце, Росинський Дмитро; 9-А клас

II – місце, Сербін Михайло; 10-А клас

  1. Біологія

Учитель: Досужа Тетяна Олександрівна

I – місце, Фідик Руслан; 8-А клас

I – місце, Іржавська Юлія; 12-Б клас

Учитель: Петренко Ганна Вікторівна

II – місце, Вовк Михайло; 9-Б клас

II – місце, Нецора Данило; 9-Б клас

III – місце, Прудкий Богдан; 9-Б клас

  1. Українська мова та література

Учитель: Немченко Марина Володимирівна

I – місце, Савельєв Кирило; 9-Б клас

I – місце, Іржавська Юлія; 12-Б клас

Учитель: Солодовнікова Тетяна Олександрівна

I – місце, Фідик Руслан; 8-А клас

Учитель: Шрамко Людмила Михайлівна

I – місце, Мірошниченко Денис; 12-А клас

  1. Географія

Учитель: Мезенцева Олена Василівна

I – місце, Савельєв Кирило; 9-Б клас

I – місце, Козуб Кирил; 9-А клас

  1. Російська мова та література

Учитель: Воробйова Марина Олександрівна

II – місце, Іржавська Юлія; 12-Б клас

II – місце, Лепетюк Анастасія; 11-А клас[/vc_column_text][vc_gallery type=»flexslider_slide» interval=»3″ images=»1165,1164,1163,1162″ img_size=»large» css_animation=»none»][/vc_column][/vc_row]

Пролистать наверх