Гурток «Маленький розумник»

14 квітня проходили традиційні суботні гурткові заняття у секції «Маленький розумник». Заняття сприяють всебічному і гармонійному розвитку дитини. Вони допомагають поліпшенню пам’яті, уваги, умінню обґрунтовувати власні думки.

Учні молодшої групи займалися тренуванням короткочасної пам’яті, що є важливим фактором для подальшого розвитку та навчання школярів. Адже досить велику кількість інформації необхідно саме запам’ятовувати. Вправи, які виконували діти, подавалися у вигляді гри із різними предметами, що також сприяє розвитку предметного уявлення і є важливим фактором для формування їх подальшого світосприйняття.

Учні старшої групи вчилися аналізувати та формувати власну думку стосовно різноманітних світових подій. Також вони вчилися аргументуванню, обстоюванню власної позиції. Обговорення проходило у формі гри «Вибори президента Всесвіту», під час якої кожен мав можливість представити свою передвиборчу компанію, виділивши зміни, які б він хотів внести у життя цілої планети, а також погляди на вирішення глобальних світових проблем.

Усім учням дуже сподобалися заняття, які містили і цікаву інформацію, і ігрову форму, а головне надали можливість кожному висловитися і проявити свою творчість.

Додати новий коментар

  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теги HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

р_бочої:

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer