Освітній процес

Новини дошкільного підрозділу

Активно і творчо пройшов тиждень у дошкільному підрозділі. Вихованці разом із вихователями вчилися вирощувати зелену цибулю, робили листівки-привітання для батьків із днем Святого Валентина, а наприкінці тижня проводжали зиму та зустрічали весну, смакуючи млинцями, які приготували для них їхні батьки.

 

Готуємося до свята

Напередодні свята Святого Валентина учні 1-А класу разом із учителем Пономаренко Т.В. на уроках праці виготовили подарунки для своїх рідних і друзів.

Літературна подорож

З 12 лютого в НВК розпочався тиждень зарубіжної літератури та російської мови, протягом якого учнів чекають літературні подорожі, вікторини, радіогазети, екскурсії.

«Living Dinosaurs»

5 лютого група вихованців 2-Б та 6-А класів відвідали виставку «Living Dinosaurs» в Арт-заводі Механіка. Екскурсію організували батьки групи 2-Б класу. Діти познайомилися з історією життя стародавніх ящерів, їх зовнішнім виглядом.

Захист науково-дослідних робіт Малої академії наук

03 лютого на базі Харківського національного університету імені Каразіна пройшов захист науково-дослідних робіт Малої академії наук. У захисті взяла участь учениця 11 класу Тетяна Блінова.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer