Події

Знайомство зі школою

Знайомство з НВК для першокласників розпочалося з відвідування музею історії школи. Цікаву і змістовну екскурсію провела керівник музею Петрикіна Г.С., а також учні-екскурсоводи Козуб Кирило та Савельєв Кирило.

Продовжилася цікава подорож знайомством з ілюстраціями за мотивами українських народних казок.

 

 

Батьківські збори першокласників

У 1 класі відбулися батьківські збори «Адаптація дітей-першокласників до навчання в школі».

Були присутні батьки, вчитель початкових класів Пономаренко Т.В., заступник директора з навчальної роботи Христоєва Н.В. і практичний психолог школи Ліщенко О.А.

Крос пам’яті жертв тоталітаризму

16 вересня в Харкові пройшов 18 традиційний крос, присвячений пам'яті жертв тоталітаризму. Організатори заходу – Консульство Республіки Польща в Харкові та місцева громадська організація «VI квартал», за підтримки Харківської міськради і адміністрації Шевченківського району міста.

Екскурсія без обмежень

15.09.2017 р. у Харкові відбулася "Екскурсія без обмежень-2", присвячена незалежності України. Цього разу брали участь і вихованці НВК ім. В.Г. Короленка.

Похід в планетарій

13 вересня учні 4-А та 4-Б класів відвідали Харківський планетарій. Вивчаючи на уроках природознавства тему «Сонячна система. Планети», вчителі вирішили підкріпити цю тему цікавою екскурсією. Дітям було дуже цікаво почути і побачити про Всесвіт, про планети, як народжуються і гаснуть зірки, а ще як правильно розуміти сузір'я в зоряну ніч, що таке полярна зірка і для чого вона потрібна людям.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer