Мала рада

У нашому закладі багато років поспіль існує учнівська Мала рада, яка відіграє важливу роль у житті школи і становленні особистості учнів. Мета її роботи – забезпечити тісний зв’язок учнів у вивченні основ різних наук з практичною діяльністю. Сприяти всебічному розвитку незрячої дитини, формуванню активної життєвої позиції, створенню умов для розвитку ініціативи й творчості у сфері самоврядування і втілення нових ідей. Мала рада обирається учнями на щорічній звітно-виборчій конференції.
Головою Малої ради став Ходонович Руслан.

Мала рада поділяється на 10 центрів, у кожного з них є своє призначення і обов’язки:

 

ПЛАН РОБОТИ МАЛОЇ РАДИ НВК
на 2016/2017 навчальний рік

Мала рада

Шефська комісія

Голова центру: Малакан Анастасія

 

Члени центру проводять великі і малі самоврядування. Допомагають дітям молодших класів при зміні постільної білизни. Допомагають новим дітям та першокласникам в адаптації у школі. Надають допомогу дітям початкових класів при виході на ранкову гімнастику. Надають шефську допомогу дітям, які особливо її потребують.

 

Центр «Пошук»

Голова центру: Хоботкова Анна

Члени центру проводять пошукову роботу, відкриваючи невідомі сторінки історії. Спільно з радіопрес-центром проводять радіолінійки. Беруть участь у різноманітних історичних і соціальних проектах. Проводять бесіди і лінійки. Пропагують вивчення історії. Проводять екскурсії для учнів та гостей НВК.

 

Центр «Дозвілля»

Голова центру: Жолинська Олександра

Спільно з Радіо - прес центром, центр "Дозвілля" проводить дискотеки. Організовують вихід учнів НВК на концерти і театральні вистави. Спільно з радіопрес-центром вітають учнівський і педагогічний колектив зі святами і днями народження. Спільно з радіопрес-центром проводять радіоконцерти. Допомагають в організації свят.

 

Учбовий центр

Голова центру: Ремез Ольга

 

Члени центру проводять рейди – перевірки з наявності та зберігання учбової і художньої літератури. Проводять лінійки присвячені рівню учбових досягнень і з пропаганди навчання. Організовують свята з нагородження переможців між інтернатних та обласних олімпіад і конкурсів. Перевіряють своєчасні початки уроків і само підготовок. 

 

Спортивний центр

Голова центру: Цирульник Станіслав

Члени центру роводять турніри з шахів і шашок. Організовують змагання з бігу, метання і стрибків. Проводять дні здоров’я, пропагують користь спорту. Контролюють відвідування вихованцями НВК ранкової гімнасти.

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer