Мала рада

У нашому закладі багато років поспіль існує учнівська Мала рада, яка відіграє важливу роль у житті школи і становленні особистості учнів. Мета її роботи – забезпечити тісний зв’язок учнів у вивченні основ різних наук з практичною діяльністю. Сприяти всебічному розвитку незрячої дитини, формуванню активної життєвої позиції, створенню умов для розвитку ініціативи й творчості у сфері самоврядування і втілення нових ідей. Мала рада обирається учнями на щорічній звітно-виборчій конференції.

Мала рада поділяється на 10 центрів, у кожного з них є своє призначення і обов’язки:

ПОЛОЖЕННЯ ПРО МАЛУ РАДУ

Мала рада

Шефський центр

Голова центру: Лепетюк Анастасія

Члени центру проводять великі і малі самоврядування. Допомагають дітям молодших класів при зміні постільної білизни. Допомагають новим дітям та першокласникам в адаптації у школі. Надають допомогу дітям початкових класів при виході на ранкову гімнастику. Надають шефську допомогу дітям, які особливо її потребують.

Центр «Пошук»

Голова центру: Маринченко Кристина

Члени центру проводять пошукову роботу, відкриваючи невідомі сторінки історії. Спільно з радіопрес-центром проводять радіолінійки. Беруть участь у різноманітних історичних і соціальних проектах. Проводять бесіди і лінійки. Пропагують вивчення історії. Проводять екскурсії для учнів та гостей НВК.

 

Учбовий центр

Голова центру: Розуменко Маргарита

Спортивний центр

Голова центру: Колій Олександр

Члени центру роводять турніри з шахів і шашок. Організовують змагання з бігу, метання і стрибків. Проводять дні здоров’я, пропагують користь спорту. Контролюють відвідування вихованцями НВК ранкової гімнасти.

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer