Новини

Соціальний проект «Invisible project»

15 вересня відбулася зустріч з директором Координаційного центру ІКТ Департаменту освіти і науки міста Києва Плєвако Ксенією Петрівною. Предметом обговорення був соціальний проект «Invisible project» в рамках освітньої програми LEAD: Leadership, Education and Development. Проект передбачає створення електронних озвучених підручників для дітей сліпих та зі зниженим зором.

Нарада вчителів

07 вересня 2017 року заступником директора з навчальної роботи Христоєвою Н.В. проведено нараду вчителів за темою «Нормативно-правове та організаційно-методичне забезпечення навчально-виховного процесу в НВК у 2017/2018 навчальному році».

Набір учнів до музичної школи

6 вересня пройшли вступні екзамени до філії музичної школи №13, яка працює на базі НВК. До першого та підготовчого класів зараховано 30 учнів, які будуть навчатися грі на таких інструментах: фортепіано, бандура, сопілка, скрипка, гітара, домра, баян, акордеон.

Бажаємо учням успіхів, наполегливості та творчих злетів!

Міжнародний день грамотності

8 вересня - Міжнародний день грамотності. Це свято офіційно відзначається Організацією Об’єднаних Націй.

Освітня платформа для дітей з особливими потребами

7 вересня у Харкові відкрилась освітня платформа для дітей з особливими потребами. Центр створений в рамках проекту «Арсенал ідей Україна» та соціальної програми першої леді країни Марини Порошенко.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer