Новини

Лінійка-реквієм «Герої не вмирають»

19 лютого в актовій залі НВК відбулася лінійка, присвячена пам’яті Героїв Небесної Сотні.

МОН надано роз’яснення щодо участі в конкурсному відборі до закладів вищої освіти осіб із порушеннями зору

У 2018 році проводитиметься апробація технології проведення ЗНО для осіб із порушеннями зору, які в процесі навчання використовують рельєфно-крапковий шрифт – шрифт Брайля. Апробаційне тестування буде проходити під час додаткової сесії ЗНО з 02 по 11 липня.

Масляна

15 лютого учні початкової школи разом із учителями та вихователями радісно зустрічали Масляний Розгуляй. Яскравий концерт і конкурсно-розважальна програма доставили задоволення усім учасникам та гостям свята. Завершилося свято куштуванням смачних млинців, які приготували батьки вихованців початкової школи.

День закоханих

14 лютого в НВК святкували День святого Валентина, або День закоханих - свято, яке відзначають багато людей по всьому світу. Це свято романтики, кохання та ніжності. У цей день прийнято дарувати коханим і дорогим людям квіти, цукерки, повітряні кульки та інші подарунки. Протягом дня для всіх закоханих працювала святкова пошта та звучали привітання по шкільному радіо.

Лінійка пам’яті

12 лютого в НВК відбулася лінійка, присвячена воїнам, які брали участь в бойових діях на території інших держав. Захід підготували вихованці групи 9-х та 10-х класів.

 

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer