Новини

Презентація книги Арсена Авакова

19 листопада в актовому залі Північного корпусу Харківського національного університету ім.В.Н.Каразіна відбулася презентація перевиданої книги «Ленін з нами?» Міністра внутрішніх справ А.Б.Авакова, написаної у співавторстві з Міністром молоді і спорту Ігорем Ждановим, головою Українського інституту національної пам'яті Володимиром Вятровичем, директором Харківської правоза

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

18 листопада на базі нашого НВК відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики для учнів навчальних закладів інтернатного типу, у якій узяли участь 44 школярі. Від НВК участь брали учні 7-х класів.

Участь у форумі

16 листопада педагоги НВК ім. Короленка взяли участь у форумі «Вчимося жити разом».

Учні 6-9-х класів відвідала музей програмного забезпечення та комп'ютерів

17 листопада група вихованців 6-9-х класів відвідала музей програмного забезпечення та комп'ютерів, який розташований у бізнес-центрі «Капіталіст». Під час екскурсії учні дізналися про історію створення комп'ютерів та носіїв інформації, познайомитися з деякими пристроями, які вже стали історією.

Концерт для воїнів

16 листопада вихованці побували з творчим візитом у військовослужбовців 92-ї окремої механізованої бригади в селищі Башкирівка. Перед воїнами виступив хоровий ансамбль «Classic». Після концерту діти познайомилися з історією частини, поспілкувалися з командирами та воїнами бригади.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer