КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД “ХАРКІВСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА ІМЕНІ В.Г. КОРОЛЕНКА” ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Гостьова лекція на тему «Створюємо власну корекційно-терапевтичну казку: підходи та алгоритм» Казачінер Олени Семенівни

24 березня 2023 року для здобувачів, що навчаються за освітньо-професійною програмою «Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика» відбулася гостьова лекція на тему «Створюємо власну корекційно-терапевтичну казку: підходи та алгоритм» Казачінер Олени Семенівни, доктора педагогічних наук, професора, професора кафедри здоров’я людини, реабілітології і спеціальної психології Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди.
Практична цінність теми лекції обумовлена потребою коригування психологічних проблем (завищена або занижена самооцінка; втрата надії; формування умінь співпрацювати з іншими учасниками освітнього процесу; усунення шкідливих звичок, знаходити вихід з депресивних станів пов’язаних з військовою агресією та ін.) в освітньому процесі, зокрема засобами казки.
Особлива увага під час лекції була приділена прийомам («перервності-постійності», «динамізації-статичності», «персоніфікації-деперсоніфікації», «універсалізації-обмеження», «відновлення-відкидання», «творча помилка» та ін.) та підходам до створення казки.
Олена Семенівна ознайомила з технологією створення карти-подорожі та продемонструвала різні способи представлення карти-подорожі. Великий інтерес викликала також технологія створення авторської корекційно-терапевтичної казки.
Особливу вдячність висловлюємо д.пед.н., професору Хмельницького національного університету Андрощук Ірині Василівні за запрошення та плідну співпрацю!
Більш детально ознайомитися з презентацією гостьової лекції можна за посиланням: https://tpodm.khmnu.edu.ua/gostova-lekcziya-kazachiner…/
Facebook
Telegram
WhatsApp
Twitter
Email