КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД “ХАРКІВСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА ІМЕНІ В.Г. КОРОЛЕНКА” ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Зустріч із новими учнями нашого закладу

[vc_row][vc_column][vc_column_text css_animation=”none”]

12 вересня відбулась зустріч адміністрації нашого навчального закладу із учнями, які нещодавно були зараховані до школи.

На зустрічі учні представили себе. Вони розповіли про свої захоплення та уміння. Також розказали чому б хотіли навчитися. Вихованці поділилися своїми враження від перших днів навчання. Розповіли про те, які стосунки у них з однокласниками, які успіхи мають у навчанні.

Голови усіх служб закладу розповіли про те, на що слід звернути увагу, щоб швидше адаптуватися та інтегруватися у шкільне життя. Ознайомили учнів із основними заходами та  гуртками та запропонували учням взяти участь у їх роботі, враховуючи інтереси кожної дитини.

За допомогою таких зустрічей та постійного моніторингу навчальних досягнень та позанавчальної діяльності педагоги допомагають новоприбулим учням швидше адаптуватися, знайти собі друзів та стати успішними.

[/vc_column_text][vc_gallery type=”flexslider_slide” interval=”3″ images=”2452,2453″ img_size=”large” css_animation=”none”][/vc_column][/vc_row]

Facebook
Telegram
WhatsApp
Twitter
Email