03 листопада наші учні взяли участь у ІІ (міжінтернатному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, що проводилася в стінах Державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус». Вже не перший рік у цьому закладі гостинно та креативно зустрічають учасників олімпіади. От і цього разу, перш ніж розпочати інтелектуальне змагання, юні знавці українського слова з задоволенням «погортали сторінки» визначних художніх творів-ювілярів, фрагменти яких інсценували вихованці «Кадетського корпусу».
Наші учні гідно представили школу та посіли призові місця:
Фідик Руслан (8-А клас) – І місце;
Савельєв Кирило (9-В клас) – ІІ місце.
Переможців підготували вчителі української мови та літератури Солодовнікова Т.А. та Немченко М.В.
![785646345](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/785646345-qmr7syh856j6i0tjzz4u736il2c4dpiepjlm6kfjsw.jpg)
![3456756](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/3456756-qmr7syh856j6i0tjzz4u736il2c4dpiepjlm6kfjsw.jpg)
![895654](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/895654-qmr7syh856j6i0tjzz4u736il2c4dpiepjlm6kfjsw.jpg)
![344654](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/344654-qmr7syh856j6i0tjzz4u736il2c4dpiepjlm6kfjsw.jpg)