КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД “ХАРКІВСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА ІМЕНІ В.Г. КОРОЛЕНКА” ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

08 листопада наші учні, представники різних класів, разом з учителями української мови долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності з нагоди Дня української мови та писемності. Це відбувалося в стінах Харківського національного університету імені               В.Н. Каразіна. Дехто вперше потрапив до справжньої великої лекційної аудиторії, де панувала атмосфера загальної невимушеності й водночас деякої піднесеності й схвильованості, а головне – зацікавленості спільною справою.

Це була хороша нагода перевірити свою грамотність, оскільки диктант виявився не таким простим і вже містив деякі особливості написання слів за новою редакцією правопису.

І з учнями, і з учителями активно спілкувалися журналісти, розпитуючи про враження, відчуття та особливості нашої роботи.

Для всіх інших старшокласників диктант було проведено під час уроків.

Написання диктанту – це вже багаторічна традиція, яка підтримується та розвивається у нашому навчальному закладі. Це одна із незвичних та цікавих форм національно-патріотичного виховання. Адже вона дає можливість не тільки вивчати мову, а й дізнаватися цікаві історичні факти, особистостей, які мали вплив на розвиток культури нашої країни. А також неймовірне відчуття долучення до чогось великого, значного. Того, що об’єднує кожного українця незалежно від віку, статі та місця знаходження.

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email