Осінь – прекрасна золота пора року. Вона збирає щедрі врожаї овочів і фруктів, фарбує листочки в барвисті кольори, запалює багряно-червоні кетяги калини.
Сьогоднi у теплій і затишній атмосфері у дитячому садочку пройшло ” Свято осенi”.
В тематично оздобленій залі малята перевтілилися в різнi дарунки осенi, щоб продемонструвати батькам і всім запрошеним свої таланти.
Співаючи пісеньки та розказуючи вірші, дiточки узагальнювали свої знання про прикмети осені та принади цієї чарівної пори року. Неперевершеними були і наймолодші учасники дійства, малеча подарувала яскраві емоції та незабутні враження всім присутнім.
![3456](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/3456-qmr7syhj24eb1n1z15syigcktyq6j1yqnnte91sto0.jpg)
![79757](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/79757-qmr7syhj24eb1n1z15syigcktyq6j1yqnnte91sto0.jpg)
![98576](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/98576-qmr7syhj24eb1n1z15syigcktyq6j1yqnnte91sto0.jpg)
![2354657y5](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/2354657y5-qmr7syhj24eb1n1z15syigcktyq6j1yqnnte91sto0.jpg)