09 жовтня до наших маленьких вихованців завітала красуня осінь. Діти разом зі студентами із «Харківської гуманітарної академії», які проходили практику у нашому навчальному закладі, дізналися багато цікавого про осінь. Вони визначили прикмети, зміни, які відбуваються в природі.
Також на занятті діти власноруч виготовили осінні листочки. На занятті діти розвивали дрібну моторику рук, уміння мислити та аналізувати.
![907856](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/907856-qmr7syhj24eb1n1z15syigcktyq6j1yqnnte91sto0.jpg)
![23465678](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/23465678-qmr7syhj24eb1n1z15syigcktyq6j1yqnnte91sto0.jpg)
![98865376](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/98865376-qmr7syhj24eb1n1z15syigcktyq6j1yqnnte91sto0.jpg)