11 листопада 2019 року в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» в межах урочистостей з нагоди Дня української писемності та мови відбулося нагородженння переможців обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури 2018 року, до яких належать і наші вихованці: учень 9-А класу Козуб Кирило (учитель – Немченко М.В.) та учениця 12-А класу Дробна Анастасія (учитель – Шрамко Л.М.).
Усіх шанувальників рідного слова привітали: В. Ігнатьєв, заступник директора Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації – начальник управління освіти і науки; Л. Покроєва, ректор КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти»; К. Голобородько, голова журі, декан українського мовно-літературного факультету Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди; В. Бойко, заступник голови Харківського обласного відділення українського фонду культури, член Національної Спілки письменників України.
Ми також щиро вітаємо переможців та бажаємо їм успіхів та нових перемог.
![2134454](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/2134454-qmr7syhj24eb1n1z15syigcktyq6j1yqnnte91sto0.jpg)
![23435656](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/23435656-qmr7syhj24eb1n1z15syigcktyq6j1yqnnte91sto0.jpg)