16 жовтня учні нашого навчального закладу взяли участь у конкурсах, які перевіряють знання української мови, літератури. Визначають того, хто наймайстерніше вміє послуговуватись рідним словом та створювати за допомогою нього вишукані та красиві твори. Наша участь у ІІ етапі Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка (для 5-11 класів) та ХХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика (для 3-4 класів) була успішною. Поєднання знань, зусиль і творчості наших дітей проявились ось у такі результати:
Ліхачова Кіра (3 кл.) – І місце;
Суровцева Орина (4 кл.) – ІІ місце;
Бахтіна Вікторія (4 кл.) – ІІІ місце;
Фурсова Вікторія (5 кл.) – І місце;
Фідик Руслан (8 кл.) – І місце;
Деркач Анастасія (9 кл.) – І місце;
Діденко Сергій (11 кл.) – ІІІ місце.
Вітаємо наших переможців! Та вчителів, які готували та підтримували наших вихованців. Бажаємо нових перемог та звершень!
![67543](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/67543-qmr7syhj24eb1n1z15syigcktyq6j1yqnnte91sto0.jpg)
![2344657](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/2344657-qmr7syhj24eb1n1z15syigcktyq6j1yqnnte91sto0.jpg)
![7856453](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/7856453-qmr7syhj24eb1n1z15syigcktyq6j1yqnnte91sto0.jpg)
![9867844](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/9867844-qmr7syhj24eb1n1z15syigcktyq6j1yqnnte91sto0.jpg)