23 жовтня відбулося цікаве та нестандартне заняття. Студенти «Харківської гуманітарно-педагогічної академії» взяли участь у занятті «Дарунки осені». На занятті учні та студенти дізналися про овочі. Про те, який вони мають смак, колір та форму. А також провели майстер-клас «Приготування вінегрету». Діти із допомогою вихователів та студентів підготували необхідні інгредієнти, змішали та зробили салат власноруч.
Такі заняття допомагають подавати інформацію цікаво та засвоювати її швидше та легше. А також розвивати дрібну моторику, навички самообслуговування.
![34567](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/34567-qmr7syhj24eb1n1z15syigcktyq6j1yqnnte91sto0.jpg)
![908567](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/908567-qmr7szfd8yfld90lvo7l2y41fcljqr2gzsgvqbrfhs.jpg)