29 листопада учні 8-12-х класів взяли участь у майстер-класі з надання невідкладної допомоги та основ масажу, який проводили студенти медичного коледжу в межах інклюзивного коворкінгу у Харківському міському центрі зайнятості.
Під час заняття учні навчилися надавати першу медичну допомогу, допомагати іншим у нестандартних ситуаціях, надавати допомогу до приїзду швидкої.
Також учні опанували основні методи масажу, який спрямована на розслаблення м’язів та зняття стресу.
За допомогою участі у таких заходах ми розвиваємо в учнів цікавість до різних професій, активну життєву позицію, уміння дати собі раду у різних життєвих ситуаціях. А також проводимо незвичну та нестандартну фроорієнтаційну роботу.
![88885355](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/88885355-qmr7t0d7fsgvouz8q6m7nfvi0qgwyg67bx4d7lq1bk.jpg)