03 листопада наші учні взяли участь у ІІ (міжінтернатному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, що проводилася в стінах Державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус». Вже не перший рік у цьому закладі гостинно та креативно зустрічають учасників олімпіади. От і цього разу, перш ніж розпочати інтелектуальне змагання, юні знавці українського слова з задоволенням «погортали сторінки» визначних художніх творів-ювілярів, фрагменти яких інсценували вихованці «Кадетського корпусу».
Наші учні гідно представили школу та посіли призові місця:
Фідик Руслан (8-А клас) – І місце;
Савельєв Кирило (9-В клас) – ІІ місце.
Переможців підготували вчителі української мови та літератури Солодовнікова Т.А. та Немченко М.В.
![9764768](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/9764768-qmr7t0d7fsgvouz8q6m7nfvi0qgwyg67bx4d7lq1bk.jpg)