У Музеї історії Харківської спеціальної школи імені В.Г. Короленка відбулася зустріч з нашою випускницею, Золотою рибкою України, Піддубною Мариною! Заслужений майстер спорту України, рекордсменка світу з плавання.
Марина розповіла про те, яким був її шлях до перемог та до того, щоб здобувати значні результати у плаванні. Вона поділилась тим, з якими проблемами їй довелося зіткнутися після випуску. А також про те, як стати успішним та знайти своє місце у світі вже за межами школи.
Також Марина поділилась теплими, яскравими та веселими спогадами про шкільне життя, друзів, пригоди та вчителів.
Зустріч відбулась у рамках вже традиційного проекту «Вертикаль поколінь». Він допомагає нашим учням знайти відповіді на запитання, які їх турбують. Впевненість у своїх силах. А також надихає на розвиток та вдосконалення.
![325676](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/325676-qmr7t0d7fsgvouz8q6m7nfvi0qgwyg67bx4d7lq1bk.jpg)
![456786](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/456786-qmr7t0d7fsgvouz8q6m7nfvi0qgwyg67bx4d7lq1bk.jpg)