З цікавого заходу розпочав свою діяльність Центр шефської роботи, що працює в межах Шкільного парламенту. Учасники Центру провели майстер-клас з орігамі для учнів початкової школи. Під чітким керівництвом учасників шефського центру діти змогли самостійно виготовити чудові, розвиваючі іграшки з паперу.
Такий майстер-клас – це не лише чудова нагода для розвитку дрібної моторики, уяви, уміння працювати в групі. А й уміння організовувати себе та інших, бути відповідальним, знаходити спільну мову, уміти пояснювати.
Бажаємо творчого натхнення для роботи та нових цікавих заходів.
![23444](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/23444-qmr7t0d7fsgvouz8q6m7nfvi0qgwyg67bx4d7lq1bk.jpg)
![97865675](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/97865675-qmr7t0d7fsgvouz8q6m7nfvi0qgwyg67bx4d7lq1bk.jpg)