У листопаді – грудні в 4-А класі проводилися уроки за темою «Робота з пластичними матеріалами». Учні ознайомилися з властивостями різних пластичних матеріалів та пристосуваннями необхідними для роботи з глиною, солоним тістом та пластиліном.
Діти опановували прийомами роботи з пластиліном, знайомилися з різною формою предметів, їх розташуванням на площині. На уроках виготовляли фігурки овочів, фруктів, тварин, різних предметів побуту.
Ліплення чудово розвиває просторову уяву дітей з вадами зору, їх творчі можливостіі..
![54657](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/54657-qmr7t0d7fsgvouz8q6m7nfvi0qgwyg67bx4d7lq1bk.jpg)
![345465](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/345465-qmr7t0d7fsgvouz8q6m7nfvi0qgwyg67bx4d7lq1bk.jpg)
![7866478](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/7866478-qmr7t0d7fsgvouz8q6m7nfvi0qgwyg67bx4d7lq1bk.jpg)
![45764333](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/45764333-qmr7t0d7fsgvouz8q6m7nfvi0qgwyg67bx4d7lq1bk.jpg)
![906789867](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/906789867-qmr7t0d7fsgvouz8q6m7nfvi0qgwyg67bx4d7lq1bk.jpg)