10 грудня представники Центру освіти і науки Шкільного парламенту провели «Казкову правову вікторину» для учнів 3, 4 та 5 класів.
Оскільки 10 грудня відзначався Міжнародний день прав людини, виникла ідея в доступній формі поговорити про ці важливі питання з молодшими школярами.
Спочатку дітям коротко розповіли про те, на що має право кожна людина, і як важливо намагатися захищати власну безпеку та інтереси і не зазіхати на права інших.
Далі учні закріплювали почуте, виконуючи різні типи завдань: за обставинами й правопорушенням упізнати казку і навпаки, за назвою твору все це визначити; за набором запахів та звуків відгадати казку й назвати, які й чиї права були в ній порушені; розіграти певні казкові та життєві ситуації.
Діти були активними, жваво й зацікавлено брали участь у вікторині, за що наприкінці отримали книги та ласощі.
![34567](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/34567-1-qmr7t0d7fsgvouz8q6m7nfvi0qgwyg67bx4d7lq1bk.jpg)
![54667](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/54667-qmr7t0d7fsgvouz8q6m7nfvi0qgwyg67bx4d7lq1bk.jpg)
![805678](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/805678-qmr7t0d7fsgvouz8q6m7nfvi0qgwyg67bx4d7lq1bk.jpg)
![3466867](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/3466867-qmr7szfd8yfld90lvo7l2y41fcljqr2gzsgvqbrfhs.jpg)