Майстер-клас із прикрашання новорічних свічок пройшов у 5-А класі. Цікавий та незвичний захід організували вихователі та батьки (Вихователі Налушна Т.А., , Вольвач Ю.О., кл. керівник Москаленко Т.І.).
Під час майстер-касу учні отримали змогу ознайомитися із різними за формою та тактильними властивостями прикрасами. Також кожен зміг сам обрати, яку композицію хоче створити.
Після завершення діти зробили яскраві фото та отримали у подарунок зроблені власноруч незвичні свічки.
![774](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/774-qmr7szfd8yfld90lvo7l2y41fcljqr2gzsgvqbrfhs.jpg)
![34667](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/34667-1-qmr7t0d7fsgvouz8q6m7nfvi0qgwyg67bx4d7lq1bk.jpg)
![35567](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/35567-qmr7t0d7fsgvouz8q6m7nfvi0qgwyg67bx4d7lq1bk.jpg)
![80967](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/80967-qmr7t0d7fsgvouz8q6m7nfvi0qgwyg67bx4d7lq1bk.jpg)
![346557](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/346557-qmr7t0d7fsgvouz8q6m7nfvi0qgwyg67bx4d7lq1bk.jpg)
![978056](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/978056-qmr7szfd8yfld90lvo7l2y41fcljqr2gzsgvqbrfhs.jpg)