20 грудня учні старших класів підготували чудове новорічне свято. Сценарій склали учні 10-го класу. Історія розповідала про чотирьох людей, які втратили віру у новорічне свято та Діда Мороза. Помічниця Діда Мороза нагадала їм ті дні, коли вони втратили віру, а також створювала святковий настрій. Зрештою усі герої віднайшли втрачене та змогли знову повірити у надзвичайну силу дива та добра.
Незвичні образи, яскрава гра акторів, зворушливі пісні та танці. Все це створило неймовірну атмосферу. Висловлюємо подяку учням 10-го класу та педагогам (Старостенко О. О.), які підготували це свято.
Щиро вітаємо усіх з прийдешніми святами. Бажаємо щастя, любові, добра, миру та нових звершень.
![6y7346](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/6y7346-qmr7szfd8yfld90lvo7l2y41fcljqr2gzsgvqbrfhs.jpg)
![87o9675](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/87o9675-qmr7t0d7fsgvouz8q6m7nfvi0qgwyg67bx4d7lq1bk.jpg)
![3467](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/3467-qmr7t0d7fsgvouz8q6m7nfvi0qgwyg67bx4d7lq1bk.jpg)
![6734](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/6734-qmr7t0d7fsgvouz8q6m7nfvi0qgwyg67bx4d7lq1bk.jpg)
![34667](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/34667-2-qmr7szfd8yfld90lvo7l2y41fcljqr2gzsgvqbrfhs.jpg)
![875476](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/875476-qmr7t0d7fsgvouz8q6m7nfvi0qgwyg67bx4d7lq1bk.jpg)
![5654676](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/5654676-qmr7szfd8yfld90lvo7l2y41fcljqr2gzsgvqbrfhs.jpg)
![8795466](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/8795466-qmr7t0d7fsgvouz8q6m7nfvi0qgwyg67bx4d7lq1bk.jpg)