27 грудня у дитячому підрозділі нашого закладу відбулося новорічне свято. Дітлахи самостійно виготовили новорічні іграшки та прикрасили ялинку.
Також діти разом із вихователями поринули у зимову казку. Кожен перетворився на певного героя, який співав, танцював, розповідав віршики. Також до дітлахів завітала Королева Зима, А в кінці свята прибув сам Дід Мороз із вітаннями та солодкими подарунками.
![56785](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/56785-qmr7t608ksolmir1t91z2eg9l1p48mslcp1a39hoa8.jpg)
![79666](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/79666-qmr7t608ksolmir1t91z2eg9l1p48mslcp1a39hoa8.jpg)
![89778](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/89778-qmr7t52edynbawseyqnchwoszntr0xov0kdslzj2gg.jpg)
![235565](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/235565-qmr7t608ksolmir1t91z2eg9l1p48mslcp1a39hoa8.jpg)
![346575](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/346575-qmr7t608ksolmir1t91z2eg9l1p48mslcp1a39hoa8.jpg)