17.01.2020 відбулась зустріч з працівниками патрульної поліції м.Харкова в рамках проекту “Шкільний офіцер поліції.” Проведено бесіду зі старшокласниками щодо адміністративних та кримінальних правопорушень і відповідальності. Дізналися учні про те, як не можна поводитися, і які дії можуть призвести до поганих наслідків. Також вони навчилися тому, як необхідно захищати свої права.
Учні початкових класів ознайомились з роботою патрульної поліції. Вони дізналися, як працюють поліцейські, що вони використовують у своїй роботі. Як стають поліцейськими та в чому полягають їх обов’язки.
Такі бесіди сприяють правовій обізнаності учнів. Їх свідомому ставленню до своїх прав та до прав інших. А також навчають тому, що за кожним вчинком стоять певні наслідки.
![08674](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/08674-qmr7t608ksolmir1t91z2eg9l1p48mslcp1a39hoa8.jpg)
![32556](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/32556-qmr7t52edynbawseyqnchwoszntr0xov0kdslzj2gg.jpg)
![235543](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/235543-qmr7t608ksolmir1t91z2eg9l1p48mslcp1a39hoa8.jpg)
![653654](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/653654-qmr7t52edynbawseyqnchwoszntr0xov0kdslzj2gg.jpg)