18 січня учні 9-х класів відвідали цікавий та нестандартний захід день відкритих воріт у «Гараж хаб». Учні дізналися про те, як правильно працювати із деревом, металом. Дізналися про методи 3д друку.
Також учні спробували а вивчили на дотик вироби з дерева. Ознайомилися із можливістю навчатися у майстерні, а також тим, як стати її учасником та умовами використання обладнання.
Це заохочує до вивчення фізики, математики, а також показує учням, що всі науки можуть мати корисне та прикладне застосування.
![65463](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/65463-qmr7t608ksolmir1t91z2eg9l1p48mslcp1a39hoa8.jpg)
![945347](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/945347-qmr7t608ksolmir1t91z2eg9l1p48mslcp1a39hoa8.jpg)
![965754](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/965754-qmr7t608ksolmir1t91z2eg9l1p48mslcp1a39hoa8.jpg)
![0976854](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/0976854-qmr7t608ksolmir1t91z2eg9l1p48mslcp1a39hoa8.jpg)
![6543668](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/6543668-qmr7t52edynbawseyqnchwoszntr0xov0kdslzj2gg.jpg)