Учні 2-А класу провели чудове свято Масляна. Діти показали казку “Кішки дім” у якій співали, танцювали, проводили конкурси для учнів початкових класів. Весело провели час.
Учні змогли залучити усіх глядачів до веселих ігор та співу.
![3532454](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/3532454-qmr7t608ksolmir1t91z2eg9l1p48mslcp1a39hoa8.jpg)
![6734676](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/6734676-qmr7t608ksolmir1t91z2eg9l1p48mslcp1a39hoa8.jpg)
![9675679](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/9675679-qmr7t608ksolmir1t91z2eg9l1p48mslcp1a39hoa8.jpg)
Учні 2-А класу провели чудове свято Масляна. Діти показали казку “Кішки дім” у якій співали, танцювали, проводили конкурси для учнів початкових класів. Весело провели час.
Учні змогли залучити усіх глядачів до веселих ігор та співу.
61022 м. Харків, вул. Сумська, 55
+38 (057) 700-48-70 - Секретаріат
+38 (057) 700-48-72 - Ресепшен
пошта: pr.spetsnvkkorolenko@internatkh.org.ua
educom©2023