Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу олімпіади з української мови та літератури. Учня 8-А класу Козуба Кирила (І місце) та ученицю 11-А класу Дробну Анастасію (І місце)!
Наші вихованці виявили високий рівень знань і творчих здібностей. Призерів підготували вчителі української мови Немченко Марина Володимирівна та Шрамко Людмила Михайлівна.
Бажаємо нашим переможцям натхнення й подальших успіхів!
![346547](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/346547-qmr7t608ksolmir1t91z2eg9l1p48mslcp1a39hoa8.jpg)