Вихованці дитячого підрозділу під час циклу занять, на якому вони говорили про птахів. Діти дізналися про те, які птахи живуть у нашій країні, чим вони харчуються, які з них не відлітають у вирій.
Також наприкінці цього циклу діти виготовили годівнички для птахів. Вони створювали їх із матеріалів, які є кожному домі. Для основи діти взяли великі пластикові бутелі.
Так учні не лише створили корисні для птахів годівниці, а ще допомогли природі, даючи друге життя пластику, який таким чином не шкодить природі, додаючи до занять й екологічне виховання.
![346473](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/346473-qmr7t608ksolmir1t91z2eg9l1p48mslcp1a39hoa8.jpg)
![5673474](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/5673474-qmr7t608ksolmir1t91z2eg9l1p48mslcp1a39hoa8.jpg)
![07986756](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/07986756-qmr7t608ksolmir1t91z2eg9l1p48mslcp1a39hoa8.jpg)
![8754785](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/8754785-qmr7t608ksolmir1t91z2eg9l1p48mslcp1a39hoa8.jpg)
![47634578](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/47634578-qmr7t608ksolmir1t91z2eg9l1p48mslcp1a39hoa8.jpg)
![65468348](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/65468348-qmr7t608ksolmir1t91z2eg9l1p48mslcp1a39hoa8.jpg)
![89567548](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/89567548-qmr7t608ksolmir1t91z2eg9l1p48mslcp1a39hoa8.jpg)
![573478865](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/573478865-qmr7t608ksolmir1t91z2eg9l1p48mslcp1a39hoa8.jpg)
![2345657634](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/2345657634-qmr7t608ksolmir1t91z2eg9l1p48mslcp1a39hoa8.jpg)