КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД “ХАРКІВСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА ІМЕНІ В.Г. КОРОЛЕНКА” ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Вивчення українських традицій вихованцями дитячого підрозділу

У дитячому підрозділі завершився блок занять, присвячених українським традиціям та побуту. Малята познайомилися з українськими народними традиціями , культурою, звичаями , оберегами,  символами, ремеслами та долучилися до національного духовного надбання українського народу.

Діти вивчали предмети побуту давніх українців та визначали для чого вони були потрібні. Визначили, з якого матеріалу виготовлені предмети а також, як вони оздоблені.

На одному із занять вихованці працювали із глиною, намагалися створити із неї маленькі іграшкові фігурки та глечики. Що сприяло не лише вивченню українських традицій, а й розвитку дрібної моторики.

Діти отримали змогу спробувати повишивати хрестиком. Для цього педагоги підготували спеціальні таблички із дірочками та товсті нитки. Таким чином вони спробували створити свої орнаменти,  а також, досліджуючи старовинні рушники,  ліпше дізнатися про те, як їх створювали багато років тому бабусі та дідусі.

Під час цих занять, у нашому навчальному закладі, було реалізовано стратегію національно-патріотичного виховання. Ще з малечку нашим вихованцям прищеплюють любов до України, до її традицій та історії, до людей, які тоді жили та до їх побуту.

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email