У шкільному музеї проходив тиждень присвячений засновникам закладу.
Тиждень розпочався з урочистої лінійки, на якій члени ради музею розіграли сценку про те, як виникла ідея створення закладу, а також розповіли про людей, які допомагали заснування та розвитку школи.
Тиждень продовжили заняття в музеї закладу. Учні молодшої школи відвідали експозицію «Сходинки створення школи». На яких поговорили про основні етапи заснування школи та перші роки її розвитку.
![743565](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/743565-qmr7t608ksolmir1t91z2eg9l1p48mslcp1a39hoa8.jpg)
![6755455](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/6755455-qmr7t608ksolmir1t91z2eg9l1p48mslcp1a39hoa8.jpg)
![34654676](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/34654676-qmr7t608ksolmir1t91z2eg9l1p48mslcp1a39hoa8.jpg)
![356464367](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/356464367-qmr7t608ksolmir1t91z2eg9l1p48mslcp1a39hoa8.jpg)