КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД “ХАРКІВСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА ІМЕНІ В.Г. КОРОЛЕНКА” ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Підготовка до курсів у ХНУ ім. Каразіна

У жовтні учні 12 класу нашої школи розпочинають заняття на підготовчих курсах в ХНУ імені В. Н. Каразіна. Підготовчі курси забезпечують якісну підготовку за всіма предметами Зовнішнього незалежного оцінювання, а також психологічну адаптацію майбутніх вступників до ВНЗ.

Кожен дванадцятикласник обрав предмети, потрібні йому для вступу в обраний навчальний заклад. 6 жовтня учні  12 класу провели ознайомчу екскурсію в університеті. Заступник директора Центр довузівської освіти, координатор підготовчих курсів Наталія Юріївна Тютрюмова познайомила хлопців і дівчат з історією університету, факультетами і спеціальностями закладу, а також розповіла про розклад навчальних занять наших випускників на підготовчих курсах.

Також вихователь Дроботько Т. А.  провела в університеті заняття з орієнтування у просторі, на якому учні ознайомилися із розташуванням аудиторій, ліфтів. Така робота у подальшому допоможе учням відвідувати заняття та орієнтуватися в університеті без сторонньої допомоги.

 Батьки і  учні нашої школи дуже вдячні адміністрації університету, ректору, доктору соціологічних наук, професору, академіку НАН України, член-кореспонденту НАПН України, заслуженому діячу науки і техніки України Вілю Савбановичу Бакірову за можливість безкоштовного навчання на підготовчих курсах

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email