КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД “ХАРКІВСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА ІМЕНІ В.Г. КОРОЛЕНКА” ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Екскурсія до шкільного музею учнів 1-А

У жовтніі   1-А клас відвідав шкільний музей. На екскурсії діти дізналися про історію заснування рідної школи. Було цікаво почути, як раніше вихованці школи  навчалися, чим займалися у вільний час, якими професіями оволодівали і чому це було необхідністю для їх життя в суспільстві.

Учні першого класу мали можливість побачити і обстежити старовинні побутові предмети: коромисло, прядку, гребінь, керосинову лампу, стару друкарську машинку, тиснені мапи. Всі по черзі потримали з повагою каску солдата -захисника вітчизни часів другої світової війни. Дуже здивували дітей лапті, сплетені учнями нашої школи сто років тому. Діти навіть спробували їх взути і походити в них, але це виявилося дуже незручно. А ще дізналися, хто такий Луі Брайль, як він винайшов спеціальний шрифт, щоб могли писати і читати люди, які втратили зір.

Зацікавив дітлахів макет споруди школи та шкільного подвір`я.  ми його і надалі будемо використовувати для набуття навичок орієнтування в рідній школі. 

Першокласників вразила кількість медалей  і різних нагород, отриманих учнями старших класів за їх творчі, спортивні, мистецькі та інші різноманітні досягнення.

Учні 1- А класу дуже дякують Анні Сергіївні, яка є керівником шкільного музею,  за проведення цікавої екскурсії «Сторінками історії нашої школи».    

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email