Період учнівських інтелектуальних змагань розпочався з успішної участі наших старшокласників у ІІ етапі ХI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, що дистанційно проводився 10 листопада. Завдання були нелегкими, але наші учні гідно впоралися з ними, виявивши глибокі знання біографії та творчості Кобзаря, високий рівень володіння лінгвістичним матеріалом, загальної ерудиції та творчих здібностей.
Ось наші переможці:
Фідик Руслан (9-А клас) – І місце (учитель – Солодовнікова Т.О.);
Деркач Анастасія (10-Б клас) – ІІ місце (учитель – Немченко М.В.);
Діденко Сергій (12-А клас) – І місце (учитель – Шрамко Л.М.).
Вітаємо наших призерів і бажаємо їм подальших успіхів!
![347345567](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/347345567-qmr7t6y2rmpvy4ponrglmw7q6fkhgbwbotorkjga40.jpg)