23 листопада у 8 класі пройшла виховна година «Для чого ми навчаємося?». Учні разом із вихователем Марченко К. С. визначили мотивацію кожного учня. Розібралися у тому для чого потрібне навчання, які якості необхідні для успіху у школі та подальшому житті. Після обговорення та дискусії учні визначали те, чого б вони хотіли навчитися.
За результатами цієї бесіди було створено інтерактивний плакат, який буде надихати та мотивувати учнів.
Така бесіда не лише показує учням наскільки важливим є навчання у наш час, а й змушує замислитися над тим, про що вони мріють у майбутньому, яку професію хочуть обрати.
![879547](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/879547-1-qmr7t6y2rmpvy4ponrglmw7q6fkhgbwbotorkjga40.jpg)
![4357548](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/4357548-qmr7t6y2rmpvy4ponrglmw7q6fkhgbwbotorkjga40.jpg)
![e675767](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/e675767-qmr7t6y2rmpvy4ponrglmw7q6fkhgbwbotorkjga40.jpg)