Вихователь 7Б класу Макагон Т. І. з дітьми вирішили, що мрії та бажання повинні здійснюватися. І для того, щоб вони здійснилися напевно, ми створили свою дошку бажань.
Діти визначилися із тим, які мрії та плани мають. Їх вони записували на яскравих долоньках, кожна з яких відповідала певній дитині. Також учні склали перелік кроків, які необхідно зробити для досягнення мети.
За допомогою такого цікавого методу учні навчилися планувати, обирати найголовніше, а також розкладати великі цілі на конкретні кроки, що дуже знадобиться їм у майбутньому.
Дуже хочеться, щоб у наступному році всі були щасливі, здорові, усміхнені, раділи кожному дню в колі сім’ї та друзів.
![89346589](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/89346589-qmr7tmxbztbrfi2h2gd9ba6k9zdq36nrf0s0q8sl68.jpg)
![898567856](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/898567856-qmr7tmxbztbrfi2h2gd9ba6k9zdq36nrf0s0q8sl68.jpg)
![905675678](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/905675678-qmr7tmxbztbrfi2h2gd9ba6k9zdq36nrf0s0q8sl68.jpg)
![8567985474](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/8567985474-qmr7tmxbztbrfi2h2gd9ba6k9zdq36nrf0s0q8sl68.jpg)