У 6-А класі відбувся майстер-клас з виготовлення новорічної іграшки-кульки.
Перш ніж перейти до створення іграшки учні із вихователями поговорили про родину, її значення в житті людини. А також обрали фото близьких людей, яке помістять в іграшку.
Діти весело майстрували, вирізали, створювали наповнення для кульок. Вони допомагали одне одному, розподіляючи роботу між усіма.
Іграшка вийшла не тільки гарною, а ще й пам’ятною, бо всередині неї розміщено фото дитини та її найближчих людей. І тепер, щороку прикрашаючи ялинку, вони будуть згадувати цю чудову подію.
Захід провели вихователі Налушна Т.А. та Вольвач Ю.О. разом з батьками учнів класу.
![54724765](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/54724765-qmr7tmxbztbrfi2h2gd9ba6k9zdq36nrf0s0q8sl68.jpg)
![89567567](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/89567567-qmr7tmxbztbrfi2h2gd9ba6k9zdq36nrf0s0q8sl68.jpg)
![547345654](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/547345654-qmr7tmxbztbrfi2h2gd9ba6k9zdq36nrf0s0q8sl68.jpg)
![2356346754](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/2356346754-qmr7tmxbztbrfi2h2gd9ba6k9zdq36nrf0s0q8sl68.jpg)
![89547568576](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/89547568576-qmr7tmxbztbrfi2h2gd9ba6k9zdq36nrf0s0q8sl68.jpg)