15 лютого 2021 року в 5-Б класі відбулась виховна година присвячена Дню Святого Валентина.
Метою виховного заходу було ознайомлення дітей з легендами виникнення даного свята, з традиціями святкування свята в різних країнах; розвиток творчих здібностей вихованців. Формування в учнів культури поведінки та виховувати добрі взаємовідносини, любов до прекрасного.
Протягом виховної години учні вчились слухати один одного, допомагати, поважати думку інших. Вихованці з великим задоволенням створили свої валентинки у вигляді дерев з кольоровими сердечками.
![45785679](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/45785679-qmr7tmxbztbrfi2h2gd9ba6k9zdq36nrf0s0q8sl68.jpg)
![756835686789](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/756835686789-qmr7tmxbztbrfi2h2gd9ba6k9zdq36nrf0s0q8sl68.jpg)