В останні зимові дні група учнів 6-А класу, вирішла наблизити довгоочікуване тепло. Вихователі групи 6-А класу Налушна Т.А., Вольвач Ю.О. разом із вихователем Гвоздєвою А.Ю. провели майстер-клас з виготовлення 3D-листівок на весняну тематику.
Листівка нагадає учням про весняне яскраве сонечко, подарує гарний настрій, позитивні ємоції та наближає чудове свято-Жіночій день.
Така робота чудово розвиває уяву, дрібну моторику та прищеплює любов і уміння турбуватися про близьких.
![454657](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/454657-qmr7tmxbztbrfi2h2gd9ba6k9zdq36nrf0s0q8sl68.jpg)
![5475867](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/5475867-qmr7tmxbztbrfi2h2gd9ba6k9zdq36nrf0s0q8sl68.jpg)
![45685658](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/45685658-qmr7tmxbztbrfi2h2gd9ba6k9zdq36nrf0s0q8sl68.jpg)
![5478256346](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/5478256346-qmr7tmxbztbrfi2h2gd9ba6k9zdq36nrf0s0q8sl68.jpg)
![5679856768](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/5679856768-qmr7tmxbztbrfi2h2gd9ba6k9zdq36nrf0s0q8sl68.jpg)