Учні 10 класів разом із вихователями Московченко В. А. та Мезенцевою О. В. реалізували цікавий проект. У міжнародний день космосу, у класах було проведено виховну годину присвячену цікавому та невідомому космосу. Отримані знання учні вирішили представити у вигляді лепбуку для учнів 3 класу.
Учні розділилися на команди, кожна з яких виконували свою роботу. Одні підбирали цікаві факти та створювали картки із ними, друга група працювала над створенням карток із загадками. Третя група створила настільну гру, а четверта група розробила картки із відомими космонавтами. Також до лепбуку було додано планети та зірки, з яких можна створювати зоряне небо, та наклейки із кумедними прибульцями.
Створений лепбук учні презентували третьокласникам. Діти дізналися кілька цікавинок, спробували розгадати загадки. У завершенні заходи вони отримали ракети, на яких можуть полетіти пізнавати космос.
Такі проекти сприяють розвитку творчої уяви, креативності. Це допомагає учням старших класів відчути свою відповідальність та необхідність.
![5686794](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/5686794-qmr7tnv66nd1r413wyrvvry0vd93avrhr5fi7ir700.jpg)
![55467587](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/55467587-qmr7tmxbztbrfi2h2gd9ba6k9zdq36nrf0s0q8sl68.jpg)
![345754376](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/345754376-qmr7tmxbztbrfi2h2gd9ba6k9zdq36nrf0s0q8sl68.jpg)
![568456870](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/568456870-qmr7tmxbztbrfi2h2gd9ba6k9zdq36nrf0s0q8sl68.jpg)
![6789456987](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/6789456987-qmr7tmxbztbrfi2h2gd9ba6k9zdq36nrf0s0q8sl68.jpg)
![54672457869](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/54672457869-qmr7tnv66nd1r413wyrvvry0vd93avrhr5fi7ir700.jpg)
![546867574590](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/546867574590-qmr7tmxbztbrfi2h2gd9ba6k9zdq36nrf0s0q8sl68.jpg)