29 травня 2021 р. у Харківському Планетарії відбулося нагородження переможців обласного конкурсу дитячої творчості, присвячений польоту у космос Юрія Олексійовича Гагаріна “ПРО ЩО ГАГАРІНУ МОГЛИ б МИ РОЗПОВІСТИ? ПРО РІДНИЙ ХАРКІВ – ЯК КOСМІЧНЕ МІСТО”! Який організували: Харківський художній музей, Харківський Планетарій ім. Ю. О. Гагаріна, Харківська обласна бібліотека для дітей. Наші учні прийняли активну участь у цьому конкурсі. П’ять учнів отримали звання Лауреатів конкурсу: Альшаев Артем 5/Б кл.; Козирев Павло 9/Б кл.; Кіпаренко Діана 9/Б кл.; Дзюба Тетяна 12/А кл.; Лисенко Вікторія 12/А кл. Педагог і керівник конкурсних робіт Кубанська Н. В. увійшла до трійки кращих колективів конкурсу.
![3](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/3-qmr7tmxbztbrfi2h2gd9ba6k9zdq36nrf0s0q8sl68.jpg)
![4](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/4-qmr7tmxbztbrfi2h2gd9ba6k9zdq36nrf0s0q8sl68.jpg)
![5](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/5-qmr7tmxbztbrfi2h2gd9ba6k9zdq36nrf0s0q8sl68.jpg)
![6](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/6-qmr7tmxbztbrfi2h2gd9ba6k9zdq36nrf0s0q8sl68.jpg)
![7](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/7-qmr7tmxbztbrfi2h2gd9ba6k9zdq36nrf0s0q8sl68.jpg)