12 серпня 2021 р. у столичному КВЦ «Парковий» відбулася урочиста церемонія проводів національної паралімпійської збірної команди України до Токіо. У церемонії взяли участь Президент Володимир Зеленський та дружина глави держави Олена Зеленська, спортсмени – члени паралімпійської збірної, тренери та спортивна громадськість. Серед членів паралімпійської збірної випускники і учні нашої школі: Бережна Яна (випускниця 2015); Поддубна Марина (випускниця 2016); Артюхов Олександр (випускник 2021); Сербін Михайло (уч. 12/А)
![19](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/19-qmr7tmxbztbrfi2h2gd9ba6k9zdq36nrf0s0q8sl68.jpg)
![20](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/20-1-qmr7tmxbztbrfi2h2gd9ba6k9zdq36nrf0s0q8sl68.jpg)