16 червня 2021 р. група учнів 5, 10,11, 12 класів та випускники нашої школи у супроводі педагога Кубанською Н. В. відвідали Харківський дельфінарій Немо і взяли участь в захоплюючій і незабутній програмі “Знайомство з дельфінами”. Після короткого інструктажу по техніці безпеки і ознайомлення з правилами поведінки, наша група у супроводі тренерів дельфінарію вийшла на широкий і просторий поміст (сцену). Потім на помісті з’явилися дельфіні. Ми змогли тактильний розглянути цих унікальних ссавців, погладити їх, а також познайомитися з кожним дельфіном окремо. Потім дельфіни, підставивши своє черевце і плавники прокатали кожного учасника групи по одному кругу по периметру басейну.
У кінці програми нас чекав сюрприз – велике фото з дельфінами.
![8](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/8-qmr7tmxbztbrfi2h2gd9ba6k9zdq36nrf0s0q8sl68.jpg)
![9](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/9-qmr7tmxbztbrfi2h2gd9ba6k9zdq36nrf0s0q8sl68.jpg)
![10](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/10-qmr7tmxbztbrfi2h2gd9ba6k9zdq36nrf0s0q8sl68.jpg)
![11](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/11-qmr7tmxbztbrfi2h2gd9ba6k9zdq36nrf0s0q8sl68.jpg)
![12](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/12-qmr7tmxbztbrfi2h2gd9ba6k9zdq36nrf0s0q8sl68.jpg)
![13](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/13-qmr7tmxbztbrfi2h2gd9ba6k9zdq36nrf0s0q8sl68.jpg)
![14](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/14-qmr7tmxbztbrfi2h2gd9ba6k9zdq36nrf0s0q8sl68.jpg)
![16](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/16-qmr7tmxbztbrfi2h2gd9ba6k9zdq36nrf0s0q8sl68.jpg)