Сьогодні, 07 вересня, шлях учнів 5-х класів пролягав до країни, яку називають “Країною сонця, що сходить”. Символами її є сакура, хризантеми, гора Фудзіяма. Ви, напевно, здогадалися, що мова іде про Японію та її самобутню культуру.
На уроці ми подорожували і долали перешкоди разом з героєм казки “Момотаро, або хлопчик-персик”, розгадували кросворд, “режисерували текст”, описували героїв за допомогою “усного словесного малювання”.
А ще дізналися, що таке “бонсай”, “кімоно”, “ікебана”, “суші”. І навіть спробували написати іерогліфи, поїсти за допомогою хасі та зробити орігамі. Було цікаво та весело.
![346587](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/346587-rotated-qmr7tnv66nd1r413wyrvvry0vd93avrhr5fi7ir700.jpg)
![67579854](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/67579854-rotated-qmr7tnv66nd1r413wyrvvry0vd93avrhr5fi7ir700.jpg)