Радісна подія відбулася у 2-Б класі, Данилові виповнилось 8 років. Святкували день народження усіє групою. Всі діти заздалегідь підготували віршовані привітання, продумали свої побажання іменинникові, разом добирали музику і святкові пісні. В день цієї події учні вишикувались в ряд і прозвучали урочисті слова, Данилкові вручили завітний подарунок – справжній футбольний м`яч.
Потім відбулися цікаві ігри. Учні танцювали і веселились. Вони розвивали свою рухову активність.
День народження пройшов весело. Данилко і всі діти були задоволені, дружні стосунки зміцнилися.
![6585](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/6585-qmr7tmxbztbrfi2h2gd9ba6k9zdq36nrf0s0q8sl68.jpg)
![47665](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/47665-qmr7tmxbztbrfi2h2gd9ba6k9zdq36nrf0s0q8sl68.jpg)
![5745786](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/5745786-qmr7tmxbztbrfi2h2gd9ba6k9zdq36nrf0s0q8sl68.jpg)
![6558645](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/6558645-qmr7tmxbztbrfi2h2gd9ba6k9zdq36nrf0s0q8sl68.jpg)