18 вересня вже всьоме було проведено освітній проект, що має назву «Ніч науки». Цього року програма була розроблена 15 закладами вищої освіти Харкова. Відвідувачам пропонувалися різноманітні майстер-класи, видовищні наукові експерименти, творчі презентації та жваві дискусії на науково-популярні теми.
Завдяки співпраці з кафедрою спеціальної педагогіки ХНПУ імені Г.С. Сковороди наша школа також отримала унікальну можливість долучитися до цієї події. В межах ознайомлення учасників із різноманітністю сучасної освіти, зокрема спеціальною її складовою, було презентовано й особливості навчання незрячих учнів.
Під ас заходу ми познайомили учасників із історією школи та спеціальної педагогіки на Харківщині, показали сучасні 3D моделі, які виготовляються у шкільній тифлолабораторії. Велику зацікавленість в учасників викликало знайомство із шрифтом Брайля.
![5683547576](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/5683547576-qmr7tmxbztbrfi2h2gd9ba6k9zdq36nrf0s0q8sl68.jpg)
![6556873356656](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/6556873356656-qmr7tmxbztbrfi2h2gd9ba6k9zdq36nrf0s0q8sl68.jpg)