29 вересня учні 9-12 класів відвідали неймовірний захід у Театрі юного глядача. А саме вистава із аудіодискрипцією. Спектакль за твором видатного українського поета Івана Франка ” Мойсей”.
До вистави учні отримали можливість тактильно оглянути костюми, в які будуть вбрані актори. Познайомилися із залом та тим, як виглядає сцена.
Сучасна постановка, неперевершена гра акторів та найголовніше чудовий і якісний супровід. Аудіодискрипція, яка допомагає краще зрозуміти і ніби стояти поряд із акторами.
Учні пішли із театру під великим враженням від вистави та ідей, які там виголошуються. А також із бажання прочитати оригінал.
Дякуємо за такий прекрасний і дуже корисний проект Театру юного глядача.
![6745745](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/6745745-qmr7tmxbztbrfi2h2gd9ba6k9zdq36nrf0s0q8sl68.jpg)
![7895684579](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/7895684579-qmr7tmxbztbrfi2h2gd9ba6k9zdq36nrf0s0q8sl68.jpg)
![75467856856](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/75467856856-qmr7tmxbztbrfi2h2gd9ba6k9zdq36nrf0s0q8sl68.jpg)