Творча група до якої увійшли учні 11 класів та випускники нашого учбового закладу приступила до реалізації цієї ідеї під чуйним керівництвом нашого педагога і керівника студії Кубанської Наталії Володимирівні. Наш кольоровій мурал оживив одноманітні стіни простої типової забудови наших майстерній де знаходиться і наша студія. Подивитися як це цікаво та креативна у нас вийшло!
Створення муралу на стіні студії “Творчість на дотик”
![](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/photo_2024-04-17_11-49-13.webp)
Facebook
Telegram
WhatsApp
Twitter
Email