З нагоди Міжнародного Дня толерантності у 2-А класі було проведено розвивальне заняття «Знайомимося з поняттям толерантність».
Ідеї толерантності набувають все більшого визнання в сучасному світі, все більше країн активно запроваджують їх у свою освіту, державно-суспільне життя, розглядають їх як найдієвіший засіб досягнення взаєморозуміння, взаємоповаги, злагоди між громадянами.
Учні дізналися, що таке толерантність. Вони визначили правила поведінки та ставлення до оточуючих.
![756846579](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/756846579-qmr7tmxbztbrfi2h2gd9ba6k9zdq36nrf0s0q8sl68.jpg)