27 жовтня 2021 р. група наших учнів 8-10 класів із студії ХСШ ім. В. Г. Короленка “Творчість на дотик” побували в теплій творчій атмосфері на майстер-класі в Українському культурному фонді
ІНКЛЮЗИВНИЙ ART HUB ХНПУ імені Г.С. СКОВОРОДИ.
ІНКЛЮЗИВНИЙ ART – HUB це креативний художньо-мистецький простір де наші діти познайомилися з новими методиками соціалізації молоді з особливими освітніми потребами.
Вони занурилися в зони творчості, коворкінгу, психологічного розвантаження, HandeMadа, монотипії, музики та пісочної анімації.
Наші діти були в повному захваті!
![56894538](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/56894538-qmr7tmxbztbrfi2h2gd9ba6k9zdq36nrf0s0q8sl68.jpg)
![437459786](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/437459786-qmr7tmxbztbrfi2h2gd9ba6k9zdq36nrf0s0q8sl68.jpg)
![467547487](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/467547487-qmr7tmxbztbrfi2h2gd9ba6k9zdq36nrf0s0q8sl68.jpg)
![5654743586](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/5654743586-qmr7tmxbztbrfi2h2gd9ba6k9zdq36nrf0s0q8sl68.jpg)